Symbole automatów, znaczenia i wypłaty | Pokój w kasynie

Gry na automatach są popularne, ponieważ są łatwe do grania. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć przycisk wirowania i mieć nadzieję na zwycięską kombinację. Jedną z kluczowych cech jest to, że automaty mają na sobie różne symbole. Kiedy kręcisz, pojawi się nowa siatka z innym układem innych symboli, co może dać ci wypłatę i uruchomić specjalne funkcje, które mogą pomóc ci uzyskać jeszcze większe szanse na wygranie prawdziwych pieniędzy!

Główne kategorie symboli automatów do gier

Symbole automatów kasynowych można podzielić na dwie kategorie: symbole standardowe lub tradycyjne, które dają tylko wypłaty oraz symbole specjalne, które wywołują efekty bonusowe. Istnieją symbole, o których powinieneś wiedzieć, takie jak symbole wild, scattery, mnożniki i inne. Dowiedz się więcej o ich działaniu poniżej.

Standardowe symbole automatów do gry

Większość współczesnych symboli slotów nazywa się „standardowymi symbolami”. Dają ci pieniądze, jeśli wylądujesz we właściwym miejscu. Wysokość Twoich wygranych zależy od kilku rzeczy: ile pieniędzy postawiłeś, jaki symbol dostałeś i ile było symboli.

Standardowe symbole automatu są zwykle zaprojektowane tak, aby pasowały do ​​​​tematu. Jeśli jest to na przykład slot o tematyce podwodnej, wszystkie ikony mogą przedstawiać różne ryby. Ale wiele automatów ma nisko płatne symbole, które są ogólne i obejmują rangi i kolory kart (np. A, K, Q i J). Powodem, dla którego wiele automatów do gry ma te szczególne symbole, jest to, że są one inspirowane pierwszym automatem do gry z tamtych czasów, który również używał kart jako swoich symboli.

Symbole dzikich automatów

Symbole Wild są przydatne, ponieważ mogą pomóc Ci wygrać. Symbole Wild mogą zastąpić dowolny symbol na automacie. Powiedzmy, że w tej grze jest diament, który jest wart najwięcej. Otrzymujesz cztery karo i jeden dziki na linii wypłat, ale dziki jest jak diament, więc wygrywasz z pięcioma karo zamiast czterech, mimo że na linii były tylko cztery symbole.

Wilds na większości automatów zwykle nie wypłacają za siebie. Ale niektóre automaty mają dzikie symbole, które wypłacają jak zwykłe ikony. Wilds czasami mają też efekty specjalne. Na przykład rozszerzające się symbole wild wypełnią cały bęben, gdy uderzysz w nie obracając kołem. Mogą się one rozszerzać zarówno w pionie, jak iw poziomie! Wędrujące symbole Wild często pojawiają się w rundach bonusowych i poruszają się po bębnach za każdym razem, gdy zakręcisz kołem.

Lepki Wild pozostaje na bębnie przez określony czas. Są zablokowane, dopóki coś się nie wydarzy. Ułożone symbole Wild są ułożone jeden na drugim w więcej niż jednym rzędzie. Mogą one znacznie zwiększyć twoje szanse na wygraną, ponieważ wtedy masz pełne bębny, które są ułożonymi symbolami Wild.

Symbole rozproszenia

Symbol scatter to specjalny rodzaj symbolu, który może wyzwalać darmowe spiny. Zwykle, jeśli na slocie trafią trzy lub więcej symboli scatter, dostaniesz kilka darmowych rund. W niektórych slotach otrzymujesz określoną liczbę rund; inne dają więcej darmowych rund w zależności od liczby symboli rozproszonych. Symbole rozproszone nie muszą znajdować się w liniach, aby można je było liczyć; muszą tylko znajdować się na siatce automatu. Dopóki jest wystarczająca liczba rozproszonych, otrzymasz zapłatę.

Symbole na automacie są jak karty do gry. Dają ci nagrody, które są wielokrotnością twojego zakładu na linię. Scatter daje Ci nagrody będące wielokrotnością Twojego całkowitego zakładu. Często zdarza się, że scattery oferują najwyższe wypłaty w grze na automatach.

Symbole mnożenia lub „mnożniki”.

Mnożniki to symbole, które mogą pomnożyć ilość wygranych pieniędzy. Jeśli trafisz na symbol dziki z symbolem mnożnika lub „dziki mnożnik”, Twoje wygrane zostaną pomnożone. Czasami mnożniki są dzikim symbolem, który po prostu musi pojawić się w dowolnym miejscu w siatce, gdy wygrywasz, aby pomnożyć swoje nagrody.

Jeśli uzyskasz dwa mnożniki, zostaną one połączone, a następnie Twoja wygrana zostanie pomnożona przez nową liczbę. Na przykład, jeśli uzyskasz x2 i x3, Twoja wygrana zostanie pomnożona przez 6.

Symbole slotów bonusowych

Symbol bonusu może uruchomić specjalną funkcję lub funkcje bonusowe, takie jak gra typu „wybierz mnie” lub gry bonusowe, w których możesz wygrać nagrody pieniężne. Aby uruchomić grę bonusową, potrzebujesz określonej ich liczby na ekranie, ale zwykle nie wypłacają one wygranych samodzielnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *